P2P Net: Polskie Tłumaczenia Modów eMule - P2P Net

Skocz do zawartości

P2P Net
Logowanie »
Rejestracja Pomoc
Strona 1 z 1

Polskie Tłumaczenia Modów eMule Xtreme, ScarAngel, Mephisto i Morph Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   adek 

• sdddddddsgfsdg
  • Grupa VIP
  • Postów 370
  • Rejestracja 24-styczeń 08
  • Lokacja:Podkarpacie
  • P2P co mam pod reka
  • Łącze 1024/256

Napisano 26 styczeń 2008 - 23:20

Polskie Tłumaczenia Modów eMule
Xtreme, ScarAngel, Mephisto i MoprhXT
oczywiście najnowsze wersje!

Dołączona grafika

W tym temacie będę umieszczał tłumaczenia w/w modyfikacji eMule.

Jak zainstalować spolszczenie?
Pobieramy archiwum *.zip i wypakowywujemy z niego plik pl_PL.dll, następnie wyłączamy eMule, a pl_PL.dll wklejamy do podfolderu eMule/config, domyślnie jest to C:\program Files\eMule\config. Następnie włączamy eMule, upewniamy się, że mamy wybrany język polski i cieszymy się w pełni spolonizowanym modem.
Jest również drugi sposób - na czas podmiany plik pl_PL.dll zmieniamy język na inny niż polski, następnie podmieniamy i z powrotem wybieramy język polski. Jednak jest to zawodna metoda - niektóre opcje wciąż pozostają nieprzetłumaczone, dlatego najlepiej wykonać restart.
W starszych tłumaczeniach, dodawałem także instalator - w tym przypadku wystarczy go uruchomić i postępować wedle wskazówek, oczywiście eMule wyłączyć, ewentualnie jak pisałem wyżej - mienić język na inny niż polski.

Tłumaczenia pasują do każdej wersji moda opartej na tej samej wersji oficjalnej. Czyli np. tłumaczenie Morpha 10.5 będzie działało dla Morpha 10.0 i odwrotnie, ale dla wersji 9.6 już nie, bo jest oparta na 0.47c. Faktem jest, że modach opcji przybywa i ubywa, dlatego najlepiej jest pobierać wersje przeznaczone pod wskazaną wersję modyfikacji.

Lista wszystkich tłumaczeń znajduje się tutaj - Spolszczenie_eMule

Są to obecnie wszystkie dostępne polskie tłumaczenia modów (jeśli szukasz jakiegoś tłumaczenia, a nie ma go na powyższej liście to na 99% go nie znajdziesz), niestety jestem aktualnie jedyną osobą która się tym zajmuje.
Jeśli ktoś chce pomóc to zapraszam.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   adek 

• sdddddddsgfsdg
  • Grupa VIP
  • Postów 370
  • Rejestracja 24-styczeń 08
  • Lokacja:Podkarpacie
  • P2P co mam pod reka
  • Łącze 1024/256

Napisano 03 luty 2009 - 16:59

nowe tłumaczenie dla eMule MorphXT 11.1 i StulleMule 6.1